Skip navigation links
3M
Albaraka Türk
Alstom
Avanti
BASF
BNP Paribas
Bosch
Cargill
Citibank
Coca-Cola
Delivery Hero
DHL
Ericsson
Ford
GE
Huawei
Hyundai
ICBC
Intel
Kuveyt Türk
MAN
MANGO
Microsoft
Nestlé
Novartis
Pfizer
Pirelli
Schneider Electric
Shell
Siemens
Toyota
UniCredit
Unilever
UPS
Bu sayfa yazıcı önizleme sayfasıdır.
Sayfaya geri dönmek için tıklayın.
Sayfayı yazdır

UPS 

 

1907 yılında ABD'nin Washington eyaletinin Seattle şehrinde kurulan UPS, günümüzde lojistik alanında bir dünya lideri haline gelmiştir. Şirket, paket ve yük taşımacılığı, uluslararası ticaretin kolaylaştırılması ve iş dünyasının daha verimli bir şekilde yönetilmesini sağlayacak gelişmiş teknolojiler sunulması gibi geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır. 220'nin üzerinde ülke ve bölgeye ulaşan çok sayıda hizmetiyle UPS, her gün 18 milyondan fazla paket teslim etmektedir.

 

UPS, Avrupa pazarına ilk kez 1976 yılında Almanya'da yürüttüğü iç piyasa faaliyetleriyle girmiştir. Şirket o zamandan bu yana, UPS'in uluslararası gücü ve üstün kaliteli standartlarını tüm pazarlardaki yerel uzmanlığıyla birleştirerek kapsamlı bir Avrupa hizmet portföyü geliştirmiştir.

 

Avrupa ve Asya'yı birleştiren bir taşımacılık köprüsü ve yakın kaynak lokasyonu haline gelmesi, genç ve dinamik nüfusunun yanı sıra uzun vadeli büyüme için iyi fırsatlar sunması itibarıyla Türkiye pazarı, UPS için giderek artan bir önem taşımaktadır. UPS, 2009 yılında uzun süredir birlikte çalıştığı yetkili servis sağlayıcısını satın alarak Türkiye'de kendi faaliyetlerine başlatmıştır.

 

Günümüzde Türkiye'nin tamamını kapsayan UPS ağı 210 erişim noktası, dört küçük paket operasyon tesisi, 3.000 m²’lik depolama alanı içeren bir Tedarik Zinciri Çözümü merkezi, 2.800'ün üzerinde çalışanı, 900 teslimat aracı ve İstanbul ile Köln arasında günlük sefer yapan özel uçuşu ile oldukça geniş yurt içi ve yurt dışı operasyonlara sahiptir.

 

UPS Türkiye; yurt dışından Türkiye’ye, Türkiye’den yurt dışına ve Türkiye iç piyasasında iş yapan müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilecek konumdadır. 100 yılı aşkın lojistik deneyimi ve güvenilirlik konusundaki tartışmasız itibarıyla müşterilerinin maliyetten tasarruf etmelerine, verimli hale gelmelerine ve yeni pazarlara ulaşmalarına yardımcı olarak müşterilerine rekabet avantajı sağlayan kapsamlı paket, yük ve tedarik zinciri yönetimi hizmet ve çözümleri sunmaktadır.

 

UPS, Türkiye'deki çalışanlarına, varlıklarına ve teknolojisine yaptığı yatırımlarla, dünya standartlarındaki lojistik kapasitesini sürekli olarak geliştirmekte, genişletmekte ve güçlendirmektedir.